top of page

Nasze Marki

logo.jpg

Firma WOMAR pozycję lidera wśród producentów artykułów dla niemowląt zawdzięcza starannie przemyślanym projektom i innowacyjnym rozwiązaniom. Tworzymy z pasją i chcemy, by z naszych produktów były zadowolone dzieci i ich rodzice. Wierzymy, iż jakość ma realny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka. Dlatego nigdy nie poprzestajemy na dokonanych osiągnięciach i cały czas wyznaczamy sobie nowe cele, do których konsekwentnie dążymy. Wyznacznikiem naszej marki jest znajomość potrzeb dziecka i umiejętność dostosowania się do nich na każdym etapie jego życia.

Wychodzimy z założenia, iż nasze dzieci zasługują na to, co najlepsze. Starannie dobrane materiały, sprawdzeni dostawcy, zespół kreatywnych i doświadczonych projektantów stanowią solidny fundament sukcesu naszej Firmy.

logo zaffiro.png

Wiemy jak ważne jest dla Was dziecko i jego zdrowy rozwój, już od pierwszych dni życia. Od lat pracujemy nad tym, aby promować świadome rodzicielstwo i wspierać Was drodzy Rodzice w tej nowej, wyjątkowej roli. Wszystko co tworzymy, powstaje z myślą o bliskich sobie sercach. Zaffiro jest marką, która postawiła sobie jasny cel: Wspierać idee bliskości i piękna. Projektujemy dla dzieci i rodziców, myśląc o potrzebach jednych i drugich jednocześnie. Wygodne, ergonomiczne i nowoczesne, ale zawsze bezpieczne – oto polskie produkty marki ZAFFIRO.

Wejdz na stronę Zaffiro i poznaj ją bliżej!

zaffiro.design

bottom of page