top of page

Firma WOMAR powstała w 1989 roku w Częstochowie.

Od samego początku specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości artykułów dla dzieci i niemowląt. Od wielu lat istniejemy na rynku europejskim. Zaufało nam już wielu klientów m.in.: z Niemiec, Austrii, Norwegii, Włoch, Szwecji, Czech, Słowacji, Rosji, Słowenii, Litwy, Łotwy, Finlandii, Węgier, Rumunii….

Cały czas staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Stawiamy sobie i naszym dostawcom surowe wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów. Dlatego zarówno nasze produkty, jak i materiały, z których je wytwarzamy, posiadają liczne atesty i certyfikaty.

Obecnie firma WOMAR jest wiodącym na rynku europejskim producentem artykułów dla niemowląt i ich mam. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Klientom oferujemy szeroki wybór nosidełek, śpiworów do wózków, kocyków, śpiworów do spania, zestawów pościeli do łóżeczek i wózków, okryć kąpielowych, akcesoriów do wózka i wiele, wiele innych produktów. Różnorodność zastosowanych tkanin i wzorów, zgodnych z aktualnie panującymi trendami, daje możliwość dopasowania produktów do własnych potrzeb. Najbardziej wymagającym produkty WOMAR pozwalają stworzyć własne, unikalne kolekcje.

Nagrody

Od lat dbamy aby nasze produkty gwarantowały odbiorcom wszystko co najlepsze.

Możemy pochwalić się zdobyciem wielu wyróżnień oraz nagród.

bottom of page