top of page

Usługi

Masz pomysł na własny produkt?

Oferujemy wsparcie w tworzeniu Twoich produktów z tekstyliów na każdym etapie produkcji

Krojownia

Usługi wykrojów i wykroje na zamówienie

Wzorcownia

Projektowanie i prototypowanie

Szycie wysoko i nisko seryjne

Szycie usługowe i odszywanie

Wykroje na zamówienie

Oferujemy wykroje na zamówienie dla dużych i małych firm. Dysponujemy wysokowydajnymi i nowoczesnymi maszynami. Dzięki krojowni zautomatyzowanej jesteśmy w stanie ciąć materiały różnego typu w wysokich nakładach. Dzięki czemu możemy zrealizować większą produkcję w krótkim czasie. Zachęcamy do kontaktu bądź wizyty w siedzibie przy ulicy Żyznej 13C w Częstochowie.

Odszywanie kolekcji i wzorów

Świadczymy usługi z zakresu przeszycia. Jesteśmy w stanie na podstawie zdjęcia lub szkicu przygotować wykroje i prototypy projektów. Jeśli masz pomysł na produkt możesz go nam zlecić i skorzystać z naszego doświadczenia i zaplecza.

Szwalnia

Dysponujemy własną wzorcownią w Częstochowie, co sprawia, że możemy wykonać nawet bardzo wymagające zlecenia. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu naszych projektantów i zespołu specjalizującego się w odszywaniu wzorów o różnym stopniu trudności. Jeśli Twoja firma potrzebuje wieloseryjnej produkcji jesteśmy w stanie sprostać tego typu wyzwaniom.

Machine in Factory

Jaka jest minimalna wartość zamówienia?

Wykonujemy usługi wieloseryjne dla dużych odbiorców jak również zamówienia na niższe ilości. Bezpośrednia oferta dobierana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły!

Fabric Machinery in Factory

Z jakimi krajami współpracujemy?

Współpracujemy zarówno z firmami z Polski jak również z całego świata. Zapraszamy do kontaktu lub do odwiedzenia naszej siedziby w Częstochowie.

bottom of page